Історія тютюну бере свій початок з часів розквіту цивілізацій ацтеків і мая. У Європі про цю рослину дізналися наприкінці XV ст., коли почалися активне дослідження та колонізація Америки. Іспанські та португальські мореплавці привезли тютюн на континент, і вже через кілька десятиліть він став одним із атрибутів європейської культури.
Спочатку тютюн жували та нюхали, але згодом з’явилася звичка його курити. Для куріння тютюну довгий час використовували люльки, а сигарети https://cig-poshta.in.ua/ru/shop/lm-ru/, якими ми знаємо їх зараз, з’явилися відносно недавно — у середині XIX ст. Сталося це під час російсько-турецької війни. Солдати в окопах не мали часу на тривалі перекури, тому поспіхом загортали тютюн у шматки газет.
Звичку курити сигарети перейняли англійці та французи, і в 1854 році у Лондоні подібні вироби почав виготовляти та продавати власник тютюнового магазину Філіп Морріс.
У США стрімке поширення нового виду тютюнових виробів відбулося наприкінці 80-х років XIX ст., коли винахідник Джеймс Альберт Бонсак розробив першу машину для скручування сигарет.
Під час Другої світової війни продаж сигарет зберігся на високому рівні. До того ж тютюнові компанії надсилали їх солдатам безкоштовно, тож після завершення війни кількість споживачів тютюнової продукції значно збільшилася.
XX ст. вважається «золотим часом» тютюнової промисловості. Курців ставало все більше, тож виробництво сигарет росло з неймовірною швидкістю. Цьому сприяли масштабні рекламні кампанії від тютюнових гігантів і поширення образу курця в кінематографі.
Поява сигаретної пачки
З появою сигарет виникло питання їхнього пакування та зберігання. Тютюн продавали у кисетах, а сигари — в спеціальних дерев’яних ящиках. Для сигарет перший варіант виявився незручним, а другий — занадто дорогим. Тож їх стали розфасовувати у м’які пачки, на які наносили спеціальне маркування з назвою марки тютюнової продукції.
Трохи згодом для того, щоб сигарети не висихали та зберігали свій аромат, усередину м’яких пачок стали вкладати листок фольги. Але таке пакування все одно було не надто надійним і зручним, тому в середині ХХ ст. на зміну м’якому пакуванню прийшла міцніша картонна пачка, яка використовується й зараз.
Поява фільтрів
Майже всі сучасні сигарети мають фільтр, однак так було не завжди — цей елемент було винайдено лише у 1925 році. Головне його призначення полягало у тому, щоб часточки тютюну не потрапляли до рота курця. Спочатку фільтри виготовляли з паперу та продавали окремо. Курець мав самостійно вставляти фільтр у сигарету перед початком куріння. Виробництво цілісних виробів із фільтром почалося лише у 1935 році.
За час свого існування сигаретний фільтр зазнав багато змін. У 50-х роках ХХ ст. тютюнові компанії активно працювали над очищенням та поліпшенням смакових властивостей сигаретного диму. В процесі численних досліджень було створено фільтри з ацетатного волокна, які запобігали утворенню неприємного післясмаку під час куріння сигарет.
Наступним етапом еволюції фільтрів стали вугільні варіанти, які усували з диму сигарет надмірну терпкість. Ще одним винаходом стали фільтри-мундштуки, які завдяки своїй конструкції змішували сигаретний дим із повітрям, роблячи процес куріння більш м’яким і приємним.
Якщо ви шукаєте, де можна купити якісні сигарети за мінімальними цінами, завітайте на сайт інтернет-магазину Cig-Poshta. У каталозі ви знайдете виключно оригінальні сигарети, якість яких підтверджується відповідними сертифікатами. До того ж, кожне замовлення доставляється по всій Україні абсолютно безплатно!