У відносинах пари відчувається постійна напруженість. Таку ситуацію переживали, мабуть, практично всі. Якщо це стається після конкретного випадку (сварки, зради, брехні тощо), то причина такого напруження є зрозумілою. А якщо зовні наче все нормально, а ось відвертості й душевності у відносинах немає? Тоді на допомогу прийдуть наші поради.
Допоможіть партнерові бути впевненим
Трапляється, що невпевненість чоловіка в собі створює напругу не лише у спілкуванні, а й в інтимному плані. Його стан може даватися взнаки в ліжку слабкою потенцією або взагалі її відсутністю. Щоб не перейматися про це, кращим виходом для пари стане відвідування онлайн-магазину PharmUkraine, де представлена велика кількість препаратів для підвищення потенції. Можна обрати засоби у будь-якій формі і, зокрема, купити таблетки Віагра Cenforce 150 мг https://pharmukraine.org/ua/viagra-150-mg-cenforce.html, котрі, як підкреслюють ті, хто вже випробував цей препарат, призводять навіть до більшого результату, ніж очікувалося. Як наслідок – впевнений у своїх чоловічих силах партнер, задоволена партнерка і покращення відносин в парі.
Чому стосунки стають напруженими
Серед основних причин, що призводять до напруження у відносинах, практикуючі психологи виділяють три:
- Втрата зв’язку між партнерами. Це може стосуватися обох, коли вони не розмовляють між собою, не обговорюють спільні проблеми або потреби. Або ж хтось один не вважає за потрібне почути іншого.
- Виконання тієї функції, яку ставили перед собою партнери, створюючи шлюб. Тоді кажуть про те, що він себе вичерпав.
- Присутність певної патологічності у шлюбі, коли любов одного з партнерів нагадує хворобу, і тоді такі стосунки не можна вважати повноцінними.
Що можна порадити парі для зміцнення стосунків
Почати треба з того, що спробувати прислухатись до свого партнера. Не просто байдуже запитати, як пройшов день, а уважно вислухати розповідь, перепитати, усміхнутися або поспівчувати. Це є значною емоційною роботою, і виконувати її мають обидва партнери.
Необхідно говорити про свої потреби (не обов’язково матеріальні, а й про духовні також), розповідати, чого ви прагнете, що не подобається, а ще – дякувати партнеру навіть з незначного приводу.
Психологи радять перебувати в діалозі постійно, розмовляючи про все: про свої стосунки, успіхи чи потреби дітей, про інтимні вподобання. Саме під час такого діалогу міцнішають зв’язки між партнерами. А це призводить до зміцнення навіть напружених стосунків, тим самим «склеюючи» їх.